HAKKIMIZDA

 

İz Spor Kulübü 2019 Ocak ayında "İz Spor Kulübü Derneği" adı ile kurulmuştur. Spor kulübümüzün kuruluş amacı, tüzüğümüzde de belirtildiği gibi, beden eğitimi ile ilgili, izin verilen her türlü spor branşı ile uğraşmak, faaliyetlerde bulunmak, gençleri kötü alışkanlıklardan uzak tutarak sporcu ahlakı almış ülkeye yararlı bireyler yetiştirmektir. 

İz Spor Kulübü, “Spora İz bırakmak” üzere yola çıkmış bir spor kulübüdür. Hedefimiz, “İz Spor Kulübü Kültürünü” oluşturmak ve bu kültürü bir gelenek haline getirerek sporcu, antrenör, çalışan, veli, taraftar ve işbirlikçilerimiz tarafından sahiplenecek ortama sahip olmaktır. 

Gelecekle ilgili en önemli isteğimiz, vizyonumuz; faaliyet gerçekleştirdiğimiz spor branşlarında Türkiye’nin lider altyapıları arasında olmaktırBu isteğe ulaşmak için çok çalışmamız gerektiğini biliyoruz. Tüm çalışmalarımızı bu yönde gerçekleştiriyoruz. Bu isteğe giderken kulübümüze özgü bir kültür oluşturmaya çalışacağız ve bu kültürün sürekli olması, gelenekselleşerek tüm aile ve paydaşlarımız tarafından devam ettirilmesine çalışacağız. 

Bu doğrultuda, kısa süre içerisinde, amaçlarımızı yerinde getirebilmek için stratejik plan hazırlayıp, paylaşacağız. 

En küçük yaş gruplarından başlayarak, profesyonel sporcu olana kadar sporcularımızı ve antrenörlerimiz en verimli ortam ve altyapı ile hazırlamayı hedefliyoruz. Bu hedefe ulaşmak için, antrenörlerin öneminin farkındayız. Antrenör gelişimi ve antrenörlerin mutluluğu kulübümüzün en değer verdiği konuların başında geliyor. 

Uygulayacağımız eğitim modelinin, çağdaş ve tüm antrenörlerimiz tarafından bilinir ve uygulanabilir olmasını sağlayacağız. 

Yola çıkarken heyecanlıyız. Hedeflerimize ulaşmak ve fayda sağlamak için sizlerin desteğinize ihtiyacımız var. 

BASKETBOL EĞİTİMİ - YÜZME EĞİTİMİ - NGL - KAMPLAR - ATÖLYELER - ETKİNLİKLER - NEXT GENERATION LEAGUE - BASKETBOL OKULLARI

Telif Hakkı © 2019 İZ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ - Tüm Hakları Saklıdır