SPORCU DANIŞMANLIĞI

Spor arenasında rekabet çok yoğun, sporcu seviyeleri artık bir birine çok yakın, 1 kişilik kontenjan için yarışılması gereken yüzlerce başarılı sporcu var. Durum böyle iken, saha içerisindeki başarınızın yanında bazı donanım ve özellikler eklemelisiniz. 

Günümüzde kulüpler ve reklam verenler, hatta spor bursu veren eğitim kurumları, saha içerisindeki başarı kadar sporcunun saha dışında da markalarına katacakları katkıyı görmek istiyorlar. Spor kulüplerinin çoğu, sportif branş eğitimin yanında "sporcunun bilmesi gereken diğer alanların" eğitimini vermemektedir. Spor İletişim Danışmanlık olarak, sporculara diğerlerinden bir adım öne geçecek donanımları katmak üzere sporculara alanlarında uzman danışman kadromuzla hizmet vermekteyiz. 

Sizde hemen danışmanlık almaya başlayın, rakiplerinizden öne geçin... 

shutterstock_704124277.jpg

Sporcu / Sporcu Ailesi Psikolojisi Danışmanlığı

Spor çoğu zaman yıpratıcı olabiliyor. Hem sporcu hem ailesi bundan etkileniyor. Sporcular ve aileleri çoğu zaman spor psikoloğundan destek almaları gerektiğinin farkında değil. Hatta tamamen psikolojik etkenlerden oluşan saha içi performans düşüklüğünün nedenlerini başka yerlerde arıyorlar. Çözüm bulamadıklarında da daha fazla psikolojik zorluklara karşı karşıya kalıyorlar. Motivasyonlarını kaybediyorlar. 

Spor psikologlarımız sizlere en hızlı şekilde danışmanlık verebilir. 

shutterstock_1007846011.jpg

Sporcu Beslenmesi Danışmanlığı

Hangi sporu yaparsanız yapın, atletik performans ve dayanıklılık artışı, konsantrasyon, dikkat ve sağlığı korumak için sağlıklı beslenmelisiniz. Beslenme alanında uzman danışmanlarımız, sporcunun branşına göre atletik performanslarını geliştirmeleri için danışmanlık veriyorlar. 

shutterstock_1606845043.jpg

Kariyer Danışmanlığı (Branşa göre)

Kendi branşınızda sizden önce aynı yollardan geçmiş, ileride karşılaşacağınız zorlukları yaşamış, ya da yaşamakta olduğunuz sıkıntı ya da durumlara çözüm önerileri getirebilecek, her biri kendi branşlarında uzman danışmanlarımızdan destek alabilirsiniz. 

shutterstock_543272266_edited.jpg

Spor ve Eğitim Hayatının Uyumu ve Spor Bursu

Günümüzde maalesef sporcu öğrenci ve aileleri, belli bir yaştan sonra kendi spor branşları ve eğitim hayatları arasında karar vermek zorunda kalıyorlar. İkisinin beraber yürümesi çoğu zaman olanaksız oluyor ya da çok zorlanılıyor. Bu durum ikisinde de yıpranmalara yol açabiliyor. Bu konu üzerinde uzman danışmanlarımız çözüm önerileri ile spor ve eğitim hayatının başarı ile beraber devam etmesini sağlayabilir., en doğru spor bursu imkanlarını size sunabilir.  

Fizik Tedavi Oturumu

Sporcu Sağlığı ve Sporcu Sakatlığı, Yaralanmaları Danışmanlığı

Sporcular fiziksel ve mental sağlıklını koroyarak spor hayatına devam etmek isterler. Bu doğrultuda antrenman ve beslenme programlarını uygularlar. Fakat, bazen sporcunun kendi kontrolü dışında programlar oluşabilir ve sakatlıklar yaşanabilir. Böyle durumlarda, en kısa zamanda sağlığına kavuşmak ve sağlığını korumak için destek alınması gerekir. Alanlarında uzman danışmanlarımız Sporcunun Sağlığını koruması ve sakatlıklardan en kısa sürede dönebilmeleri için yanınızda. 

Hakimin Masası

Spor Hukuku Danışmanlığı

Sporcu olarak kulüplerden alamadığınız hak ve alacaklar, sözleşmeye dayalı yapacağınız her türlü iş, transfer, reklam anlaşmaları, sponsorluk sözleşmeleri ve tarafınıza verilen uygun olmayan cezalar için spor hukuku danışmanlarımızdan destek alabilirsiniz. 

Atletik Kadın

Sporcu İmaj Danışmanlığı

Sporculuk kariyeriniz, size sunulacak yeni iş fırsatları artık saha içinde ve yaşantınızda nasıl göründüğünüz ve neler yaptığınızla da doğrudan bağlantılı. Sporcu imajının oluşturulması ve korunması konularında uzman danışmanlarımızdan destek alabilirsiniz. 

shutterstock_562533253.jpg

Stratejik Planlama

Her iş için önemli olan stratejik planlama, elbette spor içinde olukça önemli. Doğru hedefler koymak ve bu hadeflere yönelik olarak ilerleme planlaması yapmak, sporcunun gerçekçi ilerlemesini sağlar. Progamlı çalışmak her zaman fayda sağlar. Uzman danışmanlarımız ile Stratejik Planlamarınızı hemen hazırlamaya başlayabilrisiniz. 

shutterstock_674841691.jpg

Sporcu Yatırım Danışmanlığı

Hiçbir sporcu, spor hayatının ne kadar uzun olduğunu ve gelecekte ne kadar para kazanabileceğini tam olarak bilemez. Spor kariyeriniz sırasında ve sonrasında doğru yatırımlar yapmak sporcular için çok önemli. Uzman yatırım danışmanlarımızdan yatırımlarınız için destek alabilirsiniz. 

Tüm İşlem ve Görüşmeleri Online Yapabilirsiniz.

Korona virüs salgını nedeniyle tüm eğitim ve danışmanlık hizmetlerimizi online olarak vermekteyiz. Online randevunuzu aşağıdaki butonu tıklayarak hemen yapabilirsiniz.