SPOR KULÜPLERİNE ÖZEL HİZMETLER

Spor Endüstrisi büyüdükçe kulüplerin iş yükleri de arttı. Günümüzde kulüpler değişik sektörler ile işbirlikleri kurmak zorundalar. Aynı zamanda altyapılarında verdikleri hizmetlerde sadece branş eğitimi vermek yeterli değil. Verilen branş eğitiminin yanında, sporcunun ve takımların başarısında önemli faktör olan disiplinlerden de destek alınması zorunlu hale geldi. Bu disiplinlerde de organizasyon yapan kulüplerin, saha içinde ve mali yapılanmalarında ön plana çıkacakları, donanımlı sporcular yetiştirecekleri kesin. 

Spor İletişim olarak, kulüplerin bu çalışmalarına katkı, kılavuz ve destek olmak için çalışıyoruz. 

shutterstock_374497306.jpg

Altyapı Eğitim Paketleri

Spor Kulüpleri için oluşturduğumuz Eğitim paketleri ile altyapı veya profesyonel takımlarınıza çeşitli alanlarda eğitim verebiliriz. Sayfamızda inceleyeceğiniz, danışmanlık verdiğimizi her disiplinde sizlere hizmet sağlayabiliriz. Derslerimizi aylık 4,8 ya da 12 ders olarak programlayabiliriz. Detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz. 

shutterstock_280293887_low_nwm.jpg

Spor Psikolojisi

Spor zaman zaman yıpratıcı olabiliyor. Bu yıpranma sporcularda olduğu kadar antrenörler üzerinde de etkili olmakta. Bu durum ise takım yapısını bozmakta, beraberinde getirdiği motivasyon kaybı ve sorunlarla süreç daha da kötüye gitmekte. Takımların ve antrenörlerin motivasyon ve dikkatlerini üst seviyede tutmak için spor psikologlarımızdan destek alabilirsiniz. 

shutterstock_571370923.jpg

Sporcu Beslenmesi ve Sağlığı

Takım başarısı için her bir sporcunun sağlıklı olması, atletik performanslarını en üste çıkarmak için branşa uygun beslenme programı ile sağlıklarını koruması gereklidir. Alanlarında uzman danışman kadromuzla sporcu beslenmesi ve sağlık konularında destek için yanınızdayız. 

shutterstock_1820219288_low_nwm.jpg

Spor Hukuku Hizmetleri

Kulübünüze verilen haksız olduğunu düşündüğünüz cezalar, sözleşmeler, reklam ve sponsorluk anlaşmaları, sporcu ve antrenör sözleşmeleri gibi spor hukuku alanında hizmet almak için bize ulaşın. 

shutterstock_1191697435.jpg

Stratejik Planlama

Kulübünüzün hedefi nedir? Bu hedefe en sağlam ve doğru yolla nasıl ulaşabilirsiniz? Stratejik Planlama ile ilerleyen kulüplerin tüm dünyada hedeflerine ulaştıklarını görüyoruz. Stratejik Planlama alanında uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz. 

shutterstock_267348416.jpg

İletişim Danışmanlığı

Spor kulüpleri iletişim çağıdan yerini almak ve dijital ortamlarda ulaşılabilir olmak zorunda. Spor kulüplerine özel web sayfası tasarlıyor, sosyal medya stratejileri oluşturuyor ve iletişim hizmetleri veriyoruz.